laserowe usuwanie przebarwień

Czy laserowe usuwanie przebarwień jest bezpieczne?

Przebarwienia to nic innego jak plamy na skórze powstające z powodu nagromadzenia melaniny w jednym miejscu. Zazwyczaj tworzą się z powodu nadmiaru słońca lub różnego rodzaju zawirowań hormonalnych, takich jak np. problemy z tarczycą. Z problemem przebarwień boryka się nawet 50% kobiet, a tylko około 10% mężczyzn. Najpopularniejsze przebarwienia to piegi. Laserowe usuwanie przebarwień jest konieczne, gdy pacjentka odczuwa związany z nimi dyskomfort i popada w kompleksy. Takie przebarwienia to najczęściej nieestetyczne plamy pojawiające na twarzy w okolicach czoła, górnej wargi lub na policzkach. Pojawiają się w okolicach 30 roku życia. Wyraźnie odznaczają się od skóry, dodając twarzy lat.
[…]

HiFu - odmładzanie

Hifu – odmładzanie bez skalpela

Zabieg Hifu to inaczej bezinwazyjny lifting twarzy. Każda kobieta lubi czuć się świeżo i pięknie, a nic tak nie poprawia samopoczucia, jak jędrna, nieskazitelna skóra twarzy, która niestety wraz z upływającym czasem traci na jędrności. Z czasem włókna kolagenowe ulegają rozluźnieniu, co bezwątpienia niekorzystnie wpływa na estetykę twarzy. Dla kobiet, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne takie jak hifu ultera smas therapy.
[…]

Jak wygląda usuwanie tatuażu?

Jak wygląda usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu to w pewnym sensie zabieg zamykający pewien etap w życiu. Pozwala zapomnieć o błędach młodości, jakim niekiedy okazuje się nieprzemyślany wybór wzoru tatuażu i jego niedbałe wykonanie, które z biegiem czasu przyczyniło się do rozmycia się konturów pierwotnego wzoru. Laserowe usuwanie tatuażu to nie tylko ratunek dla osób, które w przypływie uczuć wytatuowały sobie na ciele imię partnera, ale też dla kobiet, które poddały się nieudanemu zabiegowi makijażu permanentnego. […]