Organizujemy szkolenia z zakresu :

  • Podstawy Makijażu – 600 zł  (kursant dostaje wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe,pracuje na naszych kosmetykach (Malu Wilz) ,otrzymuje skrypty do domu. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z hologramem).
  • Rzęsy-wszystkie metody – od 1299 zł (kursant dostaje wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe, do pracy zapewniamy materiały wysokiej klasy,otrzymuje skrypty do domu. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z hologramem).
  • Kurs paznokcia – od 599zł (manicure biologiczny/hybrydowy/żele/przedłużanie na formie/akryl/pielęgnacja dłoni/masaż dłoni. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z hologramem).
  • Mezoterapia mikroigłowa – 890 zł (kursant dowiaduje się o całej budowie skóry, na czym polega zabieg, jak wygląda cały zabieg, dobór preparatów. Szkolenie zakończone jest certyfikatem z hologramem). – możliwość wykupienia szkolenia wraz z urządzeniem (dermapen podstawowy) – 1400zł
  • Henna – 699 zł Zakres szkolenia: BHP w miejscu pracy, budowa brwi, jak kształty brwi zmieniały się na przestrzeni lat, pielęgnacja brwi i rzęs przed zabiegiem, techniki wyrysowania i wymiarowanie idealnych brwi, rodzaje henny i farbek (w tym Marokańska), przybory potrzebne do zrobienia henny, dobór odpowiedniego koloru,  mieszanki różnych rodzajów,  technika farbowania brwi i rzęs, etapy farbowania rzęs, techniki regulacji brwi do nadania idealnego kształtu, pielęgnacja brwi i rzęs po zabiegu. Czas trwania szkolenia ok 6h Po 2 modelki na osobę. Szkolenie kończy się certyfikatem z hologramem.