O nas

Witaj! 🙂 Skoro trafiłaś/eś w nasze progi, mamy dla Ciebie super informacje.!

Nasz gabinet nie tylko wyróżnia się dużą innowacyjnością i szerokim spectrum działania,

ale również jako jedyny JEST CZYNNY RÓWNIEŻ W NOCY.

Teraz już nie będziesz miał/a kłopotu ze znalezieniem dogodnego terminu.

Dodatkowym atutem jest nasza lokalizacja- w samym sercu Gdańska <3(stacja Gdańsk Główny)

Dzięki temu, że nasze szeregi zasila wiele specjalistów, lekarzy, mgr kosmetologii, makijażystów, nie musisz obawiać się w czyje ręce trafiasz.

Nasz zespół nie osiada na laurach, wciąż na bieżąco kształcimy się, odbywamy szkolenia i wprowadzamy na Trójmiejski rynek dużo innowacyjności.

Dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług pracujemy na profesjonalnych luksusowych i specjalistycznych kosmetykach. Byście zaspokoili swoje potrzeby w jednym miejscu, posiadamy oryginalne sprzęty, medyczne lasery tylko Polskiej/Francuskiej/Brytyjskiej/Amerykańskiej produkcji.

Działamy z Wami również w temacie inżynierii tkankowej i głębszego rozumienia fizjologii skóry.

Specjalizujemy się w cerach problematycznych, dobieramy odpowiednie kuracje dające najlepsze efekty. Prowadzimy analizy skóry oraz dogłębne karty klienta. Otrzymasz tu również porady dietetyczne.

Dla spragnionych relaksu- zamykamy gabinet tylko dla Ciebie. Możesz się odprężyć i zaznać naszych rytuałów składających się z masażu i kompleksowej pielęgnacji.

Chcesz poprawić swoją sylwetkę? A może zmagasz się z rozstępami ?- Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych !:). Pomożemy Ci w każdym temacie na miarę naszych możliwości.

 

Osiągnięcia

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Indywiduale podejście do klienta
Współpraca z profesjonalistami
Pełny zakres usług na każdy problem
Duże doświadczenie
Opinie

Co piszą o nas klienci

Gorąco polecam!!! Super miejsce i bardzo profesjonalna obsługa

Natalia S

Polecam! Pierwszy w zyciu zabieg liftingu rzes i bardzo sie ciesze ze trafilam wlasnie do P. Marzenki?? mila przyjemna atmosfera i pelen profesjonalizm! Szczerze polecam!

Katarzyna K

Polecam Pani Marta D w 100% osoba godna polecenia. Salon na wysokim poziomie. Wykonana usługa przeszła moje oczekiwania po prostu bajka. Oczywiście do zobaczenia….

Kasia L