Opis zabiegu

Endermologia LPG jest wykonywana innowacyjnym urządzeniem CELLU M6® Integral, które pozwala na przeprowadzenie wyszczuplającego masażu Lipomassage na wybranych partiach ciała. Dzięki najnowszej głowicy ROLL, zabieg jest nie tylko przyjemny, ale i skuteczny – w porównaniu z poprzednimi urządzeniami tej samej serii, fałda tkanki jest zasysana nawet o 50% więcej.

Czas zabiegu: od 15 do 60 min
Znieczulenie: Nie
Zdolność do pracy Tak
Sugerowana seria: 10 do 12 zabiegów, wykonywane co 2 dni

Wskazania do zabiegu

  • nadwaga,
  • modelowanie sylwetki,
  • cellulit,
  • rozstępy,
  • nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych strefach (uda, pośladki, brzuch, boczki, ramiona, łydki),
  • zastoje limfatyczne

Przeciwwskazania

  • nowotwór skóry,
  • ciąża i karmienie piersią, okres po ciąży – zabiegu nie można wykonać do 5. miesiąca po porodzie naturalnym oraz do 7. miesiąca po cesarskim cięciu,
  • zapalenie żył,
  • przyjmowanie antykoagulantów.

Efekty

Zmniejszenie obwodów ud, bioder, brzucha, wymodelowanie talii i kłopotliwych części ciała, opornych na treningi i dietę, ujędrnienie i poprawa jakości skóry, usunięcie cellulitu, uczucie lekkich nóg, zregenerowanie i odmłodzenie skóry.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie musisz nic robić przed zabiegiem.

Pielęgnacja po zabiegu

Picie dużej ilości niegazowanej wody (ok. 2-2,5 l) przyspieszy wydalenie tkanki tłuszczowej z organizmu,
Aktywność fizyczna wspomaga efekty zabiegów,
Skórę należy regularnie nawilżać, a strefy objęte cellulitem i rozstępami, dodatkowo smarować balsamami i kremami ujędrniającymi.

Czego można spodziewać się po zabiegu?

WIĘCEJ O ZABIEGU:
Urządzenie CELLU M6® Integral wyposażone jest w najnowszą głowicę do zabiegów ROLL, którą wykonuje się przyjemny zabieg Lipomassage. Tkanka zasysana jest precyzyjnie, co wpływa na znacznie szybsze działanie i osiąganie efektów bez żadnego zagrożenia dla Pacjenta. W trakcie zabiegu dochodzi do stymulacji tkanki tłuszczowej, która jest wydalana z organizmu w procesie metabolizmu. Endermologia LPG jest świetna w usuwaniu nagromadzonego tłuszczu, szczególnie w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia.
Ta metoda wyszczuplania oraz modelowania sylwetki jest bezpieczna, naturalna i skuteczna. Działanie Endermologii LPG potwierdziły badania kliniczne. Zabieg – stosowany regularnie – nie tylko usuwa tkankę tłuszczową i cellulit, ale również zagęszcza oraz odmładza skórę.

Możemy ją łączyć wraz z innymi zabiegami, w zależności od problemu z którym chcemy działać.

Cennik

1 zabieg ciało 150zł
1 zabieg twarz 15/30min 100/150zł
Seria 10 zabiegów 1300zł
Jednorazowa cena kostimu 90zł

Zapisz się na zabieg