Opis zabiegu

DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę. Wytwarzamy dzięki temu kontrolowany stan zapalny. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry oraz fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli.

Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie.

Mezoterapię mikroigłową wykonuje się przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które z powodzeniem zwalczają efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy. Bardzo dobre efekty przynosi w redukcji blizn i rozstępów. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami.

Mechanizm działania w skórze
  • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
  • stymulacja fibroblastów przez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
  • poprawa gęstości i elastyczności skóry,
  • mikro-nakłucia stymulują naturalne zdolności autoodnowy skóry

Pracujemy na preparatach działających na poziomie DNA komórki. Powodują namnożenie komórek sygnałowych, dzięki czemu osiągamy szybkie efekty w krótkim czasie. Należy wykonać serię ok 6 zabiegów w celu maksymalnych oczekiwanych efektów.

Wykonujemy również zabiegi łączone w zależności od przypadku i problemu z którym działamy.

TWARZ 300 zł
 TWARZ + SZYJA + DEKOLT 380 zł
RĘCE 250 zł
 SKÓRA GŁOWY, 300 zł
Z AMPUŁKĄ ANTI-TIME SKIN THERAPY 330 zł
Z AMPUŁKĄ ANTI-AGING SKIN THERAPY 330 zł
Z AMPUŁKĄ VITAMIN-C SKIN THERAPY
Z BIOAKTYWNYM ŻELEM ESTGEn/ GENFACTOR
330 zł
350zł
Zapisz się na zabieg