Opis zabiegu

Głęboki zabieg – peeling przeznaczony do terapii skór trądzikowych oraz przebarwień.

-ekstrakty z kwiatów stokrotki, pestek borówki czarnej z dodatkiem inhibitorów melaniny tj. kwas kojowy, l-cysteina. Doskonale oczyszczają i rozjaśniają skórę skłonną do przebarwień i w trakcie kuracji rozjaśniających.

-zawiera otion oparty na alfa i beta hydroksykwasach tj. glikolowy i salicylowy z dodatkiem ekstraktów rozmarynu, oregano i geranium.

-Kwas TCA; kwas salicylowy; Kwas L-mlekowy; kwas azelainowy). Peeling salicylowy bez rezorcyny. Intensywny peeling złuszczający, antyseptyczny i przeciwbakteryjny. Redukuje linię zmarszczek, poprawia strukturę skóry, regenerując ją i pobudzając do naturalnej odnowy.

-peeling w formie pasty z kwasem kojowym, TCA bentonitem i kompozycją alg z Morza Czerwonego oraz Glukozamina HCL, który zwiększa regenerację komórek, redukując przebarwienia. Peeling redukuje oznaki starzenia i poprawia koloryt skóry.

-retinol w kompleksie cyklodextrinem jest bardziej stabilną formą witaminy A. Działanie stymulujące złuszczanie i regenerację komórkową wzmacnia enkapsulowana forma tripeptydu oraz naturalna L-karnityna, która zwiększa nawilżenie.

TWARZ 399 zł
INNE PARTIE CIAŁA od 399 zł
Zapisz się na zabieg